Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem instalatora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem instalatora (/problem-z-uruchomieniem-instalatora-2506-t)



Problem z uruchomieniem instalatora - 7winpos - 18.11.2009 12:58

Witam !
Kupilem niedawno komputer z oprogramowaniem Windows 7,z ktorego jestem zadowolony. Jednak bardzo zalezy mi na programie ktorego nie moge zainstalowac poniewaz wyswietla mi sie komunikat:
G:\setup.exe nie jest prawidlowa aplikacja systemu Win32.
Dodam ze program ten na starym komputerze gdzie jest oprogramowanie windowsXP chodzi bez zadnych problemow.
Szukalem w internecie i znalazlem troche roznych przypadkow jednak chodzi mi o pomoc, propozycje rozwiazania tego problemu.
Pozdrawiam andziafront.


RE: Problem z uruchomieniem instalatora. - Przemyslav - 18.11.2009 13:07

Komunikat napewno pojawia się przy próbie instalacji pliku instalatora w wersji x64 w środowisku x32. Napisz jaki to program Uśmiechnięty


RE: Problem z uruchomieniem instalatora. - slump - 18.11.2009 13:10

Jaki to program??

Czy sprawdzałeś czy uruchomienie w trybie zgodności z win XP sp2,3 lub Vista działa?


RE: Problem z uruchomieniem instalatora. - 7winpos - 18.11.2009 17:52

Probowalem uruchomic w tych trybach zgodnosci i 0 reakcji.
Program to esi tronic.


RE: Problem z uruchomieniem instalatora. - 7winpos - 19.11.2009 16:13

Witam !
Jeszcze mam jedno pytanie a nie chce zakladac nowego tematu. Mianowicie gdy bateria osiagne 95% swojej pojemnosci zaczyna sie jej ladowanie. I zastanawiam sie w jaki sposob wplynac na czas rozpoczecia ladowania baterii.