Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Ultimate: Programy przestają działać - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 Ultimate: Programy przestają działać (/windows-7-ultimate-programy-przestaja-dzialac-24999-t)



Windows 7 Ultimate: Programy przestają działać - Legionista21 - 16.07.2012 11:26

Witam.
Mam ogromny problem z Windows 7 ultimate (x64)
Mój komp to :
Procek - AMD Anthlon™ II X4 640
Karta graf - ATI Radeon HD 5670
Ram - 4 GB

Niby komp dobry, elegancki dobry osprzęt ale to tylko pozory. Mam problem praktycznie z każdą grą. Próbowałem już chyba wszystkiego zmieniałem częstotliwość dźwięku, zgodność z Win7 itp.. Porblem jest mianowicie taki że gdy gram sobie spokojnie w GTA IV po pewnym czasie słyszę szum w słuchawkach program się wyłacza i muszę resetować komputer ponieważ wyłączają się również wszystkie inne włączone programy, i gdy próbuje jakiś włączyć np:skype widać tam błędy grafiki (takjakby jakies czarne paski skaczące po programie). Mam nadzieje że ktoś zna rozwiązanie mojego problemu, będe bardzo wdzięczny za pomoc bo sam juz nie mam pojęcia co może sie dziać.


RE: Windows 7 ultimate - Programy przestają działać - toshioshinsuke - 18.07.2012 18:37

Hm Windows 7 Ultimate legalny ? Bo przeciętnemu użytkownikowi raczej Ultimate nie jest na rękę, bo jest zbyt drogi.

Problemy mogą wynikać z :
- systemem
- sprzętem (brak dbania o czystość i przegrzewanie się - wskazują na to paski skaczące po programie)