Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Częste rozłączanie i ponowne łączenie się z siecią - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Częste rozłączanie i ponowne łączenie się z siecią (/czeste-rozlaczanie-i-ponowne-laczenie-sie-z-siecia-24636-t)



Częste rozłączanie i ponowne łączenie się z siecią - Anyds - 29.06.2012 15:35

Odswieze temat. Mam problem dosc dziwny i trudny do wykrycia...
Wiele lat pracowala sobie mala siec w wlasnym zakresie komputerow i nie bylo totalnie żadnych problemow...
a jednak zaczely sie (byc moze z dodaniem czegos nastepnego)..
Problem jest dziwny bo dosc ciezki do zdiagnozowania (jak dla mnie)
sa w sieci 2 komputery z win7(64), jeden z 1 XP,i jeden 1 nt i zaczely sie schody tego rodzaju, że podczas pracy ich w sieeci potrfi ona zniknac 3-5 razy w ciagu dnia (ok12 h) pomiedzy np dwoma komputerami i nie potrafic odnowienia. pomaga tylko reset komputera lub reset karty sieciowej. Najbardziej szwankuje komunikacja z winnt (co jest kluczowe i jak na teraz najbardziej wymagane).Komputery sa skonfigurowane jako osobne ip.
Przewalilem mnostwo informacji w sieci, zrobilem mnostwo ustawien roznorakich dla roznych komputerow, a problem nadal pozostaje. Zmieniony zostal rowniez router, oraz niektore kable, a problem pozostaje... Juz nie wiem co sadzic o tym...
Karta sieciowa w nt pada czy co? (choc te rozlaczenie na tej karcie nie jest regula calej sieci).
Co polecacie jeszcze sprawdzic, odhaczyc, pozmieniac bo juz nie mam koncepcji (czy jakis software czy hardware).

Jesli to nie ten temat to prosilbym o przeniesienie.
Za wszelką pomoc dziekuję.