Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany manhunt 1 na Windows 7 x64-błąd przy uruchomieniu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany manhunt 1 na Windows 7 x64-błąd przy uruchomieniu (/manhunt-1-na-windows-7-x64-blad-przy-uruchomieniu-24586-t)



manhunt 1 na Windows 7 x64-błąd przy uruchomieniu - QooCis - 27.06.2012 16:39

witam, mam kłopot ponieważ chcę uruchomić grę Manhunt 1 na Windows 7 64 bit ale wyskakuje komunikat, że manhunt.exe przestał działać :/ na internecie widziałem filmiki gdzie ludzie grają na tym systemie w tą grę ale nigdzie nie piszą jak to zrobić. używałem jakichś patchy do 7 ale nic one nie dawały, ciągle ten sam komunikat. crack też nie pomaga. jeżeli ktoś wie jak można rozwiązać ten problem proszę o porady. z góry dziękuję.

EDIT:
więc chciałbym uruchomić tę grę na moim systemie, instalacja przebiega pomyślnie lecz kłopot z uruchomieniem "manhunt.exe has stopped working". i tak za każdym razem, po reinstalacji, po spachowaniu, po scrakowaniu itp Smutny dodam, że posiadam DirectX 11 a na płycie jest 9. może jakiś problem z bilbiotekami? i tak, jest to kopia oryginalnej wersji bo ta ma już swoje lata.

EDIT2:
po problemie Uśmiechnięty wystarczyło podczas patchowania (patcher od rockstar dla Windows 7) odznaczyc w pliku manhunt.exe w folderze z grą, że jest on plikiem tylko do odczytu. plik ten nie chciał wprowadzać zmian i się nie patchował przez to zaznaczenie. teraz gra śmiga Uśmiechnięty temat do zamknięcia.