Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
windows Vista upgrade na Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: windows Vista upgrade na Windows 7 (/windows-vista-upgrade-na-windows-7-24421-t)



windows Vista upgrade na Windows 7 - woocashek - 19.06.2012 22:08

witam kupilem laptopa z licencja na windows Vista niestety nawet nie wiem jaki bo naklejka jest wytarta na szczescie klucz widac

moje pytanie brzmi czy jest jeszcze aktualna oferta upgrde'u systemu do Windows 7 . slyszalem ze byla kiedys taka mozliwosc


RE: windows Vista upgrade na Windows 7 - thermalfake - 20.06.2012 00:32

Już nie ma takiej opcji promocyjnej.

Cytat:Kup PC z Vista teraz, zaktualizuj do Windows 7 później

Ale niektórzy nie chcą czekać z zakupem nowego komputera do premiery Windows 7. Microsoft ogłosił więc Windows 7 Upgrade Option Program, który ma działać już od 26 czerwca 2009. Na czym on polega? Każdy kto kupi komputer z zainstalowanym systemem Windows Vista Home Premium, Business lub Ultimate otrzyma możliwość aktualizacji do odpowiedniej wersji Windows 7 za niewielką kwotę. Program wymiany Microsoftu będzie dostępny na całym świecie do 31 stycznia 2010 roku.

Moim zdaniem obecny zakup uaktualnienia Windows 7 jest bezsensowny gdyż cenowo jest porównywalny z wersjami oem tj od około 380zł a dodatkowo uaktualnienie trzeba stawiać nie od czysta a już na postawionej viście. Istnieje możliwość obejścia tego lecz stanowisko microsoft jest takie iż działanie to jest nielegalne.


RE: windows Vista upgrade na Windows 7 - woocashek - 20.06.2012 19:41

rozumiem. w takim razie czy mozna jakims skinem usprawnic Windowsa viste tak by jak najbarziej przypominal wizualnie Windows 7. a przy tym nie zamulil go. chodzi mi tu o pasek start jego uklad itd.