Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 starter - brak wpisów w rejestrze odpowiedzialnych za rozmieszenie ikon. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Windows 7 starter - brak wpisów w rejestrze odpowiedzialnych za rozmieszenie ikon. (/windows-7-starter-brak-wpisow-w-rejestrze-odpowiedzialnych-za-rozmieszenie-ikon-24290-t)



Windows 7 starter - brak wpisów w rejestrze odpowiedzialnych za rozmieszenie ikon. - mateusz89 - 14.06.2012 00:26

Witam!

Mam problem z rozmieszczaniem oraz wielkością ikon na pulpicie,

rozmieszczam ikony na pulpicie, zmieniam ich rozmiar, a po restarcie mam ustawienia domyślne - tzn średni rozmiar i wszystkie ikony z lewej strony, dodam, ze ostatnio próbowałem pozbyć się strzałek przy ikonach skrótów przez edycje rejestru i prawdopodobnie skorzystałem ze złej instrukcji, bo od tego czasu mam ten problem,

proszę o pomoc!

Pozdrawiam!


RE: Rozmieszczanie ikon na pulpicie - Portator - 14.06.2012 07:34

Witaj. I co wyłączyłeś strzałki? napisz jak próbowałeś.
Potem pobierz i rozpakuj dla Windows 7.
http://odsiebie.pl/160kc7rg7l15/Jak_wyłączyć_autorozmieszczanie_w_windows_7.zip.html#


RE: Rozmieszczanie ikon na pulpicie - mateusz89 - 14.06.2012 11:39

Wprowadziłem zmiany do rejestru z pliku, ale po restarcie dalej to samo...

Wiem, ze usunolem jakis wpis w rejestrze, widocznie odpowiedzialny za ta funkcje.

Pomocy!

Prawdopodobnie chodzi o te foldery, proszę o podanie odpowiedniej zawartośći:

HKEY_CLASSES_ROOT\inffile
(domyslna)
FriendlyTypeName

HKEY_CLASSES_ROOT\inifile
(domyslna)
FriendlyTypeName

Strzelam, ze mi czegos brakuje.


RE: Rozmieszczanie ikon na pulpicie - mateusz89 - 10.07.2012 14:36

Istnieje możliwość jakiejkolwiek pomocy ?! Jeżeli pisze coś wbrew zasadom tego forum proszę mnie o tym powiadomić, jestem nowym użytkownikiem, proszę jeszcze raz o pomoc!


RE: Rozmieszczanie ikon na pulpicie - dziki314 - 10.07.2012 18:35

Pobierz i wprowadź do rejestru może pomoże.

http://www.mediafire.com/?1ya4mazom3psqdm


RE: Rozmieszczanie ikon na pulpicie - mateusz89 - 10.07.2012 23:01

Niestety nie pomoglo, w takim razie musialem sie mylic co do wpisow w rejestrze.

Jezeli ktos mnie oswieci gdzie znajduja sie te odpowiedzialne za: pamiec rozmieszczenia ikon na pulpicie, ich wielkosci oraz widoku w folderach, bo tego tez mi nie pamieta, bede wdzieczny.


RE: Rozmieszczanie ikon na pulpicie - mateusz89 - 11.10.2012 00:02

(10.07.2012 23:01)mateusz89 napisał(a):  Niestety nie pomoglo, w takim razie musialem sie mylic co do wpisow w rejestrze.

Jezeli ktos mnie oswieci gdzie znajduja sie te odpowiedzialne za: pamiec rozmieszczenia ikon na pulpicie, ich wielkosci oraz widoku w folderach, bo tego tez mi nie pamieta, bede wdzieczny.


Problem nadal aktualny - głowne przyczyny - brak zapamietywania rozmieszczenia ikon na pulpicie oraz ich wielkosci, brak zapamietywania rodzaju ikon w folderach,

Proszę o pomoc!