Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Blokowanie się listy opcji na wierzchu, bez możliwości zamknięcia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Blokowanie się listy opcji na wierzchu, bez możliwości zamknięcia (/blokowanie-sie-listy-opcji-na-wierzchu-bez-mozliwosci-zamkniecia-24275-t)



Blokowanie się listy opcji na wierzchu, bez możliwości zamknięcia - magpyr12345 - 13.06.2012 13:00

Witam

Mam problem z Win7 Home Premium 32. Otóż zdarza się, że klikając na plik lub folder prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję (np. odtwórz w winampie, wypakuj, utwórz nowy itd) wybrana opcja blokuje się na wierzchu, tzn jest zawsze widoczna, czegokolwiek bym nie odpalił. Restartowałem explorera i nic to nie zmienia, muszę zrestartować komputer, co jest ********, bo gdy pracuję, przeglądam internet, muszę wszystko pozapisywać, pozamykać, wyłączyć, włączyć, otwierać z powrotem...

Jak mogę sobie z tym poradzić, nie restartując komputera?