Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? (/problem-z-komunikatem-program-przestal-dzialac-jak-go-rozwiazac-24151-t)



Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - machines - 07.06.2012 13:18

Witam.
Jak próbuje włączyć jakiś program np, gg, chrome, gimp i inne. Wgl wszystkie programy nie działają. Po włączeniu programu wyskakuje ten komunikat "program przestał działać" Jaka jest przyczyna tego? Co zrobić aby to naprawić? Pomocy zależy mi na czasie.

Pozdrawiam


RE: Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - machines - 07.06.2012 22:22

Prosze o pomoc ;/ potrzebny mi komputer a nie dam rady z niego korzystać


RE: Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - peciaq - 07.06.2012 22:45

Trudno wymyślić, co może być tu przyczyną, musiałbyś z tego błędu odczytać jakiś kod błędu, albo informację co go powoduje.
Na chwilę obecną jedyne co mogę doradzić to jest zastanowienie się kiedy problem zaczął występować i spróbowanie odszukać punktu przywracania systemu sprzed tej daty kiedy zaczęły się problemy...


RE: Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - machines - 08.06.2012 07:47

Gdzie odczytać kod błędu ?


RE: Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - peciaq - 08.06.2012 09:30

Powinno być do rozwinięcia lista w tym oknie błędu albo przycisk jakiś typu 'Szczegóły' czy coś takiego.


RE: Problem z komunikatem "Program przestał działać" - jak go rozwiązać? - thermalfake - 08.06.2012 10:57

Panel sterowania - Narzędzia administracyjne - Podgląd zdarzeń - Dzienniki systemu Windows - System
Z prawej strony okna opcja "filtruj bieżący dziennik" - poziom zdarzenia krytyczne/błąd. Wtedy zobaczysz ewentualną listę błędów.
Jeśli sobie nie poradzisz wyeksportuj do pliku a ja sobie to przejrzę przez weekend - zaznaczasz raz jeszcze dziennik System - ppm na to i wybierasz "zapisz wszystkie zdarzenia jako".