Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pierdzący dźwięk z youtube - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Pierdzący dźwięk z youtube (/pierdzacy-dzwiek-z-youtube-24137-t)



Pierdzący dźwięk z youtube - DeJoker - 06.06.2012 13:58

Cześć. Przy słuchaniu muzyki z np. youtube dźwięk strasznie pierdzi, jakby eq byl poprzestawiany niewiadomo jak.
Przy odtwarzaniu z zainstalowanego playera wszystko jest normalnie. Próbowałem odinstalować sterownik dźwieku, jednak to nic nie pomaga. Jakies sugestie?
Dodam jeszcze, ze na linuxie wszystko działa bez problemu, nie ma tych problemów z dźwiekiem.

Laptop Samsung RC510-s02PL


RE: Pierdzący dźwięk z youtube - peciaq - 06.06.2012 13:59

Na początek zaktualizuj Flash Playera.


RE: Pierdzący dźwięk z youtube - DeJoker - 06.06.2012 14:14

Flash Player jest wbudowany w chrome, a właśnie tej przeglądarki używam. W informacjach o Google Chrome jest "Chrome jest aktualny 19.xxx" więc to chyba nie wina Flash Playera


RE: Pierdzący dźwięk z youtube - peciaq - 06.06.2012 14:49

To pobierz sobie jeszcze na przykład najnowszego Firefoxa, czy tam Operę, i zobacz czy na innej przeglądarce też 'pierdzi'.


RE: Pierdzący dźwięk z youtube - DeJoker - 06.06.2012 18:10

Kurde peciaq, miałeś racje. Na operze wszystko działa jak należy. Czy to wina nieaktualnego flasha w chrome?


RE: Pierdzący dźwięk z youtube - peciaq - 06.06.2012 18:11

Tak przypuszczam.
Wejdź normalnie na stronę z aktualizacją Flasha, z Chroma to zrób i zainstaluj, powinien się uaktualnić.


RE: Pierdzący dźwięk z youtube - DeJoker - 06.06.2012 18:14

Właśnie zainstalowałem flash do opery, i pojawił się ten sam problem co na chrome, a pobrałem najnowszą wersję ze strony adobe. Po odinstalowaniu flasha działa jak trzeba