Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dźwięk po HDMI zanika po chwili grania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Dźwięk po HDMI zanika po chwili grania (/dzwiek-po-hdmi-zanika-po-chwili-grania-24096-t)



Dźwięk po HDMI zanika po chwili grania - ladyaoi - 04.06.2012 04:46

Witam

Posiadam Windows 7 64bit Professional i mam problem z dźwiękiem po HDMI. Mimo iż w urządzeniach mam ustawione "HD Audio HDMI Out" domyślne i działające, to dźwięk pojawia się tylko przez chwilę i później znika.
Wcześniej próbowałam zainstalować sterowniki od dźwięku (VIA HD VDeck, płyta główna ASUS P7P55D-E), jednak po zainstalowaniu program HD VDeck w ogóle się nie uruchamia (po uruchomieniu nie ma żadnego komunikatu, wcześniej pokazywał się program do zmian ustawień audio. Nie wiem, czy nie ma to związku z aktualizacją Catalyst Control Center (karta graficzna Radeon HD 5700), ponieważ po aktualizacji na wersję 12.4 cały czas pokazuje się wersja 12.3.
Bardzo proszę o pomoc - co mogę zrobić aby dźwięk przez HDMI działał prawidłowo?