Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Windows 7 Pro x64 widzi lecz nie może zidentyfikować sieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Windows 7 Pro x64 widzi lecz nie może zidentyfikować sieci (/windows-7-pro-x64-widzi-lecz-nie-moze-zidentyfikowac-sieci-24090-t)



Windows 7 Pro x64 widzi lecz nie może zidentyfikować sieci - kwiek - 03.06.2012 13:16

Witam, proszę o pomoc.

Jestem po przesiadce na nowy dysk z innym systemem z Win 7 HP x86 na Win 7 Pro x64.

Po zainstalowaniu systemu sieć działała prawidłowo, po czym zaczęły się z nią problemy. W chwili obecnej nie może zidentyfikować sieci (mam dostęp do dwóch sieci, jedna szyfrowana WEPem, druga niezabezpieczona mojego współlokatora). Jest połączona z siecią jednak nie ma dostępu do Internetu - pojawia się "Sieć niezidentyfikowana".

Wciąż posiadam stary dysk ze starym systemem, po przełożeniu dysku, dostęp do tych samych sieci, z tej samej karty sieciowej jest bezproblemowy.

Próbowałem reinstalować sterowniki - bez skutku.

Po przeszukaniu netu przypuszczam, że problemem mogą być ustawienia udostępniania sieci (przypadkiem po połączeniu klikałem, że są to sieci publiczne). Zmieniałem te ustawienia w Centrum sieci i udostępniania, tak że teraz jest Dom - nic to nie dało.

Grzebiąc w sieci widzę, że nie tylko ja mam tego typu problem. Próbowałem grzebać w rejestrze, zgodnie z tutorialem tutaj - bez skutku.

Konfiguracja: Laptop Lenovo y530, karta sieciowa: Intel® WiFi Link 5100 AGN.

Jeszcze raz serdecznie proszę o pomoc.