Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z zalogowaniem się do drugiego konta admin - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z zalogowaniem się do drugiego konta admin (/problem-z-zalogowaniem-sie-do-drugiego-konta-admin-24070-t)



Problem z zalogowaniem się do drugiego konta admin - Dexter2040 - 02.06.2012 15:27

Mam następujący problem. Chciałem przenieść z dysku C na dysk D konta użytkowników (miałem zamiar go po prostu oczyścić z różnych rzeczy). Chciałem również zmienić dysk systemowy z dysku C na dysk D. Gdy to zrobiłem. Jednak cofnąłem swoje zmiany gdyż ktoś mi uświadomił, że tego nie wolno robić. Od tego czasu nie mogę zalogować się na konto drugie konto (oba są kontami admin). Próbowałem robić tak jak jest napisane na str. Microsoftu ale to nic nie dało. Nadal mam ten problem.

PS. Podczas logowania na to zepsute konto po wpisaniu hasła pojawia się napis, że nie można załadować usługi profilu użytkownika.