Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności (/z-plikiem-nie-jest-skojarzony-program-umozliwiajacy-wykonanie-tej-czynnosci-24016-t)



Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności - kamil1948ksg - 30.05.2012 16:11

Witam.

Od 2 dni wyskakuje mi taki problem ,że nie potrafi skojarzyć danego pliku.
Dzieje się to wtedy gdy np:chcę odpalić POMOC w Microsoft Security Essentials .

Co do tego czasu próbowałem sam sobie pomóc :
-przywracanie systemu
-rozwiązywanie problemów przez System

No i nie wiem czym to może być spowodowane.


RE: Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. - thermalfake - 30.05.2012 19:34

Mniejszej miniatury się nie dało ? Zadowolony


RE: Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. - kamil1948ksg - 30.05.2012 19:58

Pisze tam dokładnie tak:

Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności.Zainstaluj taki program lub,jeśli jest już zainstalowany,utwórz skojarzenie,używając apletu Programy domyślne w Panelu sterowania.

Próbowałem dziś jeszcze raz zainstalować Microsoft Sec.Ess. i dalej to samo.
Wyskakuje mi to,że gdy przyciskam na gadżet (pogody w celu zmienia lokalizacji)


RE: Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. - Nostromo - 30.05.2012 21:35

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz?
Z twoją przeglądarką skojarz rozszerzenia
.htm
.html
.shtml
.xht
.xhtml

Panel sterowania>programy domyślne>Ustaw programy domyślne>twoja przeglądarka
wybierz albo ustaw ten program jako domyślny albo ustaw ręcznie.


RE: Z plikiem nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. - kamil1948ksg - 31.05.2012 18:30

Firefox

Wszystko Ok . Co jest przyczyną tego błędu?