Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Problem przy podłączeniu urządzenia Kingston Datatravel G3 8GB pod port sata/usb - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Problem przy podłączeniu urządzenia Kingston Datatravel G3 8GB pod port sata/usb (/problem-przy-podlaczeniu-urzadzenia-kingston-datatravel-g3-8gb-pod-port-sata-usb-24000-t)



Problem przy podłączeniu urządzenia Kingston Datatravel G3 8GB pod port sata/usb - Eksp - 29.05.2012 13:19

Witam,

mam problem z pendrivem Kingston Datatravel G3 8GB.
Gdy podłączam go do portu sata/usb windows7 zaczyna instalować sterowniki i przerywa, bo urządzenie podobno zostało odłączone, a po sekundzie znowu go zauważa i tak w kółko.
Przy czym pendrive był już wcześniej zainstalowany w zwykłym porcie USB i wszystko działało.
Gdy przełożę go do normalnego portu USB wszystko ładnie działa.
Denerwuje mnie to, że w porcie sata/usb nie może zadziałać, ponieważ inne porty często wykorzystuję do czegoś innego i jest mi on po prostu potrzebny.
Gdy wkładam do portu sata/usb inne pendrive, wszystko działa i nie ma żadnego problemu, tylko z tym Kingstona.

Szukałem już na wielu stronach i nigdzie nie ma odpowiedzi.
Czy ktoś miał już taki problem?
Proszę o pomoc.