Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Kilka problemów po zainstalowaniu 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Kilka problemów po zainstalowaniu 7 (/kilka-problemow-po-zainstalowaniu-7-2388-t)



Kilka problemów po zainstalowaniu 7 - krakowiak - 12.11.2009 21:35

Witam serdecznie...to mój pierwszy post na tym forum ale mam nadzieje że mi pomożecie:shy:

O co chodzi? Otóż do tej pory używałem Windowsa Seven wersje testową. Kilka dni temu przeinstalowałem system i zainstalowałem finalną już wersje 7 i tu zaczęły sie moje problemySmutny

Zainstalowałem najpierw wersję Home Premium i wszystko było ok, zainstalowałem wszystkie potrzebne programy których używam i dalej było OK,,,problem pojawił się przy słuchaniu Mp3 z winampa na mojej karcie dzwiękowej Sound Blaster Audigy 2ZS notebook:-/
Przeczytałem w sieci wszystko na temat tego problemu lecz nikt nie był w stanie mi pomóc, przez co zdecydowałem sie przeinstalować system i zainstalowałem raz jeszcze - bez skutecznie Smutny
W koncu zainstalowałem wersję Ultimate i po zainstalowaniu przy pierwszym ponownym uruchomieniu laptopa (Toshiba Qosmio G35) system nie uruchomił sie,,,Zmieniłem w biosie bootowanie i dalej nic Smutny Jeśli nie wyjme płyty instalacyjnej z CD-Romu a w biosie jest ustawione jako pierwsze bootuje CD to system normalnie się uruchamia :/ Nie wiem co zle robię ale do tej pory nie miałem podobnego problemu...Zły
Co poradzicie, miał ktoś już taki problem jak ja czy jestem pierwszy ?

Pozdrawiam i czekam na pomoc


RE: Kilka problemów po zainstalowaniu 7 - kruper11 - 12.11.2009 21:41

Odpal instalator Windows 7 z DVD jakbyś miał instalować ponownie... i wybierz NAPRAW i postępuj dalej zgodnie z zaleceniami... Jeżeli to nie pomoże od razu powtórz czynność 3krotnie (za każdym razem windows dokona lekko innej naprawy) i powinno być ok...


RE: Kilka problemów po zainstalowaniu 7 - krakowiak - 12.11.2009 21:47

OK a co ze sterownikami do dziewkówki? Dlaczego na Home Premium trzaski słychać a na Ultimate nie?