Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów (/jak-ustawic-inne-wymiary-dla-kazdego-z-folderow-23871-t)



Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - mauri - 23.05.2012 09:34

Po modyfikacji otwartego folderu, czyli geometrycznej zmianie jego wymiarów - wszystkie następnie otwierane są też takie; a chciałbym aby były one różne, zależnie np. od rozmiaru w bajtach. Czy to się daje gdzieś ustawiać?


RE: Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - Portator - 24.05.2012 06:41

Spróbuj tak:
W oknie exploratora > Organizuj > zakładka Ogólne > zaznacz opcję Pokaż foldery w osobnym oknie.
Potem dostosuj rozmiar.


RE: Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - mauri - 24.05.2012 07:44

(24.05.2012 06:41)Portator napisał(a):  Spróbuj tak:
W oknie exploratora > Organizuj > zakładka Ogólne > zaznacz opcję Pokaż foldery w osobnym oknie.
Potem dostosuj rozmiar.

Możesz łatwo sprawdzić, że to nie działa (przynajmniej u mnie)...


RE: Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - Portator - 24.05.2012 08:19

Spróbuj jeszcze w zakładce Widok ustawić opcję, Uruchom okna folderów w osobnych procesach.


RE: Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - mauri - 24.05.2012 09:10

(24.05.2012 08:19)Portator napisał(a):  Spróbuj jeszcze w zakładce Widok ustawić opcję, Uruchom okna folderów w osobnych procesach.

Niestety... Może mam jakiś błąd w Windows 7?


RE: Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów - beabea - 24.05.2012 18:24

Jeśli chodzi Ci o wielkość okien kolejno otwieranych folderów, to u mnie jest to samo. Zawsze otwiera się okno tej samej wielkości, jakiej było ostatnio ustawione i otwieranie w osobnych procesach nic nie pomaga.


RE: Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów (rozwiązany) - mauri - 25.05.2012 09:40

Ta rzecz jest najwidoczniej nie do ustawienia w samym Windows 7: zainstalowałem w końcu taki programik ShellFolderFix i wszystko działa jak należy...