Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak połączenia z siecią pomaga wył/wł karty sieciowej. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak połączenia z siecią pomaga wył/wł karty sieciowej. (/brak-polaczenia-z-siecia-pomaga-wyl-wl-karty-sieciowej-23815-t)



Brak połączenia z siecią pomaga wył/wł karty sieciowej. - Slawek84 - 20.05.2012 13:48

Witam

Mam problem, po uruchomieniu systemu system nie łączy sie z internetem, żeby komputer się połączył muszę wyłączyć/włączyć kartę sieciową.
Internet jest jest podłączony normalnie na kablu.
Czy mieliście kiedyś taki problem? I jak go rozwiązać. Zakłopotany


RE: Brak połączenia z siecią pomaga wył/wł karty sieciowej. - thermalfake - 20.05.2012 17:08

Coś więcej na temat sprzętu i tego z czym się łączysz (cała infrastruktura w mieszkaniu).


RE: Brak połączenia z siecią pomaga wył/wł karty sieciowej. - Slawek84 - 21.05.2012 10:46

Winda 7 Home Premium Sp1
Płyta gł. Fujitsu Siemens D2438-A2
Procesor: Intel Core2 1.86
Ram: 4gb
Karta sieciowa: Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet
Internet osiedlowy w domu mam ruter wifi, komp jest podłączony przez kabel, wifi na laptopie chodzi normalnie.
Nie wiem jeszcze jakie info chcesz? (tak bardzo biegły w tym nie jestem, żeby wiedzieć co może być przydatne...)

Po odinstalowaniu/zainstalowaniu na parę wyłączeń internet normalnie łączył się od razu. Po kilku uruchomieniach znów muszę wył/wł kartę sieciową
Zrzut ekranu informacje o sieci.
[attachment=4311]
Dziwne, bo parę razy mi się normalnie połączył z siecią...