Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Procesy: zmiana priorytetów - odmowa dostępu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Procesy: zmiana priorytetów - odmowa dostępu (/procesy-zmiana-priorytetow-odmowa-dostepu-23747-t)



Procesy: zmiana priorytetów - odmowa dostępu - furi27 - 17.05.2012 16:38

Witam!
Mój problem polega na tym że kiedy chcę w Menadzerze zadań zmienić priorytet niektórych programów bądź gier wyskakuje błąd "Operacja nie może zostać zakończona odmowa dostępu". Dodam iż nie da się zmienić priorytetu miedzy innymi TeamSpeak'a 3 oraz Fify 12. Z góry dziękuje za pomoc.


RE: Procesy - thermalfake - 17.05.2012 22:57

Z tego co piszesz nie masz uprawnień do zmiany priorytetu procesu dopóki nie będzie miał do niego prawa, krótko mówiąc będziesz jego właścicielem. Czy jesteś zalogowany jako użytkownik w grupie administratorów ?
Pokaż screen jak to wygląda.


RE: Procesy - furi27 - 18.05.2012 17:50

Jestem zalogowany jako administrator, mogę zmieniać priorytety innych programów, ale tylko kilku. Nawet kiedy wybiorę opcje "Uruchom program jako administrator", a poźniej włacze menadzer zadań wyskakuje ten sam bład, który jest widoczny na tym screenie
[Obrazek: beztytuubzv.png]