Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 HP z allegro - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 HP z allegro (/windows-7-hp-z-allegro-23638-t)



Windows 7 HP z allegro - michaltczew - 12.05.2012 20:10

Witam.Chcę kupić Windows 7 HP z allegro. System jest w wersji OEM i został już raz zainstalowany i aktywowany na komputerze sprzedającego. Teraz moje pytanie czy kupując taki system będę mógł go zainstalować na moim laptopie i bezproblemowo aktywować ?


RE: Windows 7 HP z allegro - Patryk94 - 13.05.2012 06:25

Nie, nie możesz go sobie tak po prostu odkupić i aktywować u siebie! Jest to wersja "oem" więc jest tylko na jeden komputer, czym inny jest wersja "box" ponieważ można ją zainstalować na 3 komputerach o ile się nie mylę.


RE: Windows 7 HP z allegro - thermalfake - 13.05.2012 14:52

(13.05.2012 06:25)patryk94 napisał(a):  czym inny jest wersja "box" ponieważ można ją zainstalować na 3 komputerach o ile się nie mylę.

Na dowolnej ilości stanowisk ale nie jednocześnie, ponadto po 10 internetowej automatycznej aktywacji trzeba aktywować telefonicznie.


RE: Windows 7 HP z allegro - michaltczew - 13.05.2012 15:06

Ok chłopaki, dbpuszę sobie tą licytację. Gość ma wystawione jako nowe a pisałem do niego to odpisał że pudełko jest otwarte i klucz był użyty i raz aktywowany i jest to system OEM.
link


RE: Windows 7 HP z allegro - thermalfake - 13.05.2012 16:29

Ciekawe jakież będzie zaskoczenie kupującego kiedy otrzyma rozpakowane pudełko i na chwilę obecną już ponad 200zł w plecy.
PS. Jeszcze jedna rzecz, żeby nie przyszło Ci do głowy kupienie licencji elektronicznej - czytaj opisy od góry do końca.