Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System nie wstaje po hibernacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: System nie wstaje po hibernacji (/system-nie-wstaje-po-hibernacji-23603-t)



System nie wstaje po hibernacji - naomi~chan - 11.05.2012 13:12

Witam,

od razu zaznaczam, że przetrzepałam forum w poszukiwaniu takiego/podobnego tematu i niczego nie znalazłam, więc jeśli kogoś powtarzam, to uprzejmie proszę mnie odesłać pod odpowiedni temat.

Mam problem z podnoszeniem się systemu po hibernacji. Średnio raz na kilka ekran jest wyłączony, wiatraczki chodzą, słychać pracę, a na dodatek mogę wpisać login i hasło słysząc dźwięk przywróconego systemu. Niestety efekt przynosi jedynie zapalenie systemu od zera albo uśpienie klawiszami funkcyjnymi - przy czym również raz na kilka przy próbie przywrócenia nie działa też przycisk zasilania, widać jedynie migającą diodę pracy dysku na pomarańczowo przy wciskaniu jakiegokolwiek przycisku. Wtedy pomaga tylko odłączenie całkowite od zasilania i też zapalenie od zera.

Acer Aspire 5732ZG z Win7 Home Premium, wszystkie drivery zaktualizowane, aktualizacje i ustawienia dokładnie takie jak na poprzednim laptopie z Dell, na którym nie było żadnych takich problemów.

Jakie mogą być przyczyny?