Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
laptop-->wifi-->Win 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: laptop-->wifi-->Win 7 (/laptop-wifi-win-7-23417-t)



laptop-->wifi-->Win 7 - matkagg - 01.05.2012 12:33

Witam... problem jest taki że mam sagemunga Rc 530 ... kwestia jest taka ze nie bardzo chce lecieć z netam na stronkach w różnych przeglądarkach... (sprawdzałem 3 ) niby jest połączenie niby jest dostęp do neta a tak po prawdzie tego neta nie widać... ciekawostką moze być to ze ziomeczek przyniósł mi gierke która działa w necie i z dość mocnym pingiem bo koło 21-27... nie miałem lagsów itp... kwestie ustawiania motywów pod baterie mam na wysoką wydajnośc a nie oszczedzanie... da rade sobie jakoś z tym poradzić...? prosze o jakieś konkretne odpowiedzi.... z podziękowaniem...


RE: laptop-->wifi-->Win 7 - thermalfake - 01.05.2012 16:16

Bardzo słabo opisałeś problem.
Jak wygląda ta infrastruktura sieciowa po sieci WLAN (wifi), tzn z jakim urządzeniem się łączysz (router, access point itp), kto jest dostawcą internetu, jak te/to urządzenia są skonfigurowane. Co pokazuje wynik ipconfig/all na twoim laptopie.


RE: laptop-->wifi-->Win 7 - matkagg - 04.05.2012 01:55

rzucamy trochę fachowymi nazwami których nie bardzo ogarniam ale spróbuje... a wiec neta czerpie z lapa za pomocą wifika... który jest dostarczany z routera ... dostawca jesli to coś pomoze to vectra... i tyle sie znam zebym mogł cokolwiek wiecej powiedziec...