Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jaki najlepszy program do wirtualnych pulpitów pod win7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jaki najlepszy program do wirtualnych pulpitów pod win7? (/jaki-najlepszy-program-do-wirtualnych-pulpitow-pod-win7-23342-t)



Jaki najlepszy program do wirtualnych pulpitów pod win7? - Forseti - 27.04.2012 13:34

Pracuję na Win7 Professional x64 sp1 i potrzebuję programu do wirtualnych pulpitów. Wiem że jest sporo tego ale czy jest jakiś który oferowałby opcje ustawienia innej kompozycji na każdym z pulpitów?

Dość fajny jest CubeDesktop Pro 1.4.0 ale on czegoś takiego nie oferuje albo nie wiem jak to ustawić Zadowolony Swoją drogą podoba mi się opcja blokowania hasłem dostępu do danego pulpitu Zacieszacz


RE: Wirtualne pulpity - latirro - 27.04.2012 20:04

Cube Desktop jest jednym z najlepszych tego typu na winde, ale nie ma chyba tak mocno ingerującego programu abyś mógł ustawić inną kompozycję na każdy ekran, co najwyżej inne tapety i chyba skróty na pulpitach były, dawno już nie korzystałem z tej aplikacjiCwaniak


RE: Jaki najlepszy program do wirtualnych pulpitów? - Forseti - 27.04.2012 21:40

Tak wiem. Skoro "bawiłeś" się trochę Cube'm to może jeszcze podpowiesz mi czemu nie działa opcja możliwości ustawienia własnych ikon danego pulpitu? Z tapetkami jest OK a ikonki nie chcą być posłuszne Zacieszacz


RE: Jaki najlepszy program do wirtualnych pulpitów pod win7? - latirro - 28.04.2012 11:49

akurat ikonami się nie bawiłem, ale poszukaj jakiś opisów na necieCwaniak puki co korzystam ciągle z dwóch monitorów i średnio mi ten qube się sprawujeUśmiechnięty