Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? (/co-zrobic-by-strony-internetowe-wykrywaly-ze-jestem-z-innego-kraju-niz-polska-22876-t)



Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - grzmiq24 - 05.04.2012 09:17

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, czy da się zmienić jakoś ustawienia systemu tak, aby wchodząc na jakąś zagraniczną stronę np. niemiec czy usa wykrywało że jestem jakby z kraju danej strony. Bo nie raz się spotykam, że dana aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju? Czy jest jakaś możliwość, aby nie ucierpiała na tym moc internetu ?


RE: Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - peciaq - 05.04.2012 09:36

Te strony to chyba przez IP twoje analizują, jeśli tak, to obawiam się że nic nie zrobisz. Ale może nie. Uśmiechnięty


RE: Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - HrabiaHodon - 05.04.2012 09:42

Dostałeś bana? Czy administrator zablokował dostęp osób z pewnego kraju nad Wisłą? Możesz to zrobić poprzez PROXY.


RE: Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - Jazz - 05.04.2012 20:27

Bardzo pomocne odpowiedzi. Tu masz coś konkretniejszego http://www.dvdvideosoft.com/pl/guides/faq/youtube-blocked-video-not-available-in-your-country.htm Największy szkopuł to znalezienie działającego i w miarę szybkiego proxy. Powodzenia.


RE: Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - jacek-placek - 06.04.2012 01:27

Użyć proxy danego kraju, nic innego nie wchodzi w rachubęUśmiechnięty


RE: Co zrobić, by strony internetowe wykrywały, że jestem z innego kraju niż Polska? - grzmiq24 - 06.04.2012 11:20

Ok, dzięki temat do zamknięcia.