Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma (/polaczenie-z-siecia-jest-ale-pokazuje-ze-nie-ma-22810-t)



Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - DruhBoruh - 01.04.2012 09:27

Witam, otóż mam taki problem: Połączenie z internetem mam, mogę przeglądać, grać itp. lecz od pewnego czasu od ok. 4-5 miesięcy pokazuje, że połączenia brak.Jest różnie napisane:
[Obrazek: Dbxym.png]

Wcześniej nie miałem z tym problemu, ale taki Origin nie łączy się od razu z siecią jak np. Steam tylko najpierw sprawdza połączenie i nie wiem czy będe mógł pograć w np. Mass Effect 3.
Rozwiązania nigdzie nie mogłem znaleźć.


RE: Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - thermalfake - 01.04.2012 10:58

Używasz do czegoś połączenie szerokopasmowe np z modemem ?
Być może aplikacje sprawdzają właśnie które połączenie jest domyślne i tak się dzieje.

[Obrazek: netoi.jpg]


RE: Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - DruhBoruh - 01.04.2012 14:09

Nie, używam tylko sieci bezprzewodowej.


RE: Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - thermalfake - 01.04.2012 15:04

Dała coś ta zmiana ?


RE: Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - DruhBoruh - 01.04.2012 17:02

Nie, zmieniła się tylko mała ikona na dolnym pasku, a reszta tak samo.


RE: Połączenie z siecią jest, ale pokazuje, że nie ma - DruhBoruh - 02.04.2012 16:46

Znowu jest taka sama ;(