Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z windows media player - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z windows media player (/problem-z-windows-media-player-22700-t)



Problem z windows media player - dr.mefisto - 22.03.2012 16:13

Witam

ostatnio mam pewne problemy z windows media player, muzykę odtwarza normalnie, ale podczas oglądania filmu słyszą tylko jakieś trzaski, piski bóg wie co. Próbowałem go reinstalować, ale nic to nie dało, tak samo sytuacja wygląda po instalacji najnowszych kodeków. Na innych playerach nie mam problemu, tylko z ww.


RE: Problem z Windows media player - kiohin - 22.03.2012 17:01

Skoro na innych playerach działa to nie wiem po co Ci WMP?
Zainstaluj sobie VLC i problem z głowy. To jest odtwarzacz, który jeżeli nie odtworzy jakiegoś pliku multimedialnego to znaczy, że ten plik nie istnieje^^


RE: Problem z windows media player - dr.mefisto - 22.03.2012 20:15

to prawie jak odpowiedź na moje pytanie ^^


RE: Problem z Windows media player - kiohin - 22.03.2012 20:29

Z tego co pamiętam AllPlayer ma taką opcje, że pobiera potrzebne kodeki a zbędne kasuje. Może w ten sposób spróbuj, bo zapewne kodekami sobie system zaśmieciłeś a WMP jest jednym z głupszych odtwarzaczy i może go zamulić cokolwiek. Jak i zresztą pozostałe płody z logo Micro$oftu Uśmiechnięty


RE: Problem z windows media player - jacek-placek - 22.03.2012 21:18

BzduraZacieszacz Od 3 lat mam Windows 7 i używam tylko WMP. Mam zainstalowane kodeki dla swojej wersji programu i działa bez zarzutu, odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty, łącznie z mkv, rmvb itp. Odtwarza filmy z napisami, czegóż chcieć więcej??Uśmiechnięty