Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Tych plików nie można otworzyć - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Tych plików nie można otworzyć (/tych-plikow-nie-mozna-otworzyc-22553-t)



Tych plików nie można otworzyć - donjarko - 13.03.2012 21:01

Witam problem jest ogromny - praktycznie uniemożliwia korzystanie z Windows 7..... ;/;/;/

Screen

używałem sobie 7 aż coś się skroiło strasznie - po prostu nagle i niespodziewanie - objawy - giną ikony z paska szybkiego - np antywirus i inne a chcąc cokolwiek uruchomić muszę włączyć alt+ctrl+del i wpisywać proces np Firefox exe itd "kiedyś" miałem pirata [tak samo skończył żywot] teraz mam w sumie demo po formacie 30 dni luzu a tu... to samo ani Firefox w sumie żaden exe się nie włączy... tylko ten komunikat!!! tutaj przy uruchamianiu bf3 ale tak jest przy firefox i gg i inne co tylko mam... jak utworze nowe konto użytkownika to podziała trochę i się zaczyna to samo wyłączony defender wszystkie windowsowskie zabezpieczenia won i to samo bez zmian - nie mogę nic wrzucić na pasek szybkiego uruch. zmienić ustawień masakra - o co tu chodzi - komp: intel dual 2x3,2 ram 3 Grafika Msi GTS 450 antywirus - AVIRA internet security premium (nagle wyłączyło mi przed chwilą firewalla i nie mogę włączyć ;] w necie znalazłem 2 rozwiązania [ z kopiowaniem regedit z innego konta działa ale nie w pełni] antywira wywalałem grzebałem w ustawieniach neta wszystkim.... lipa straszna... Help me.....


RE: Tych plików nie można otworzyć - Asmod96 - 14.03.2012 22:02

Strasznie zawiły post... I chyba nie w temacie.
Podstawowe pytanie, bo nie udało mi się wychwycić - nadal masz pirata?


RE: Tych plików nie można otworzyć - Portator - 15.03.2012 08:53

Witam. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem Twojego ogromnego problemu jest:
Zaistalownie legalnego, oryginalnego sysytemu odpowiedniego dla parametrów sprzętu.