Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd konfiguracji pod koniec instalacji - Win7 HP x64 - Skrojony Vlitem. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Błąd konfiguracji pod koniec instalacji - Win7 HP x64 - Skrojony Vlitem. (/blad-konfiguracji-pod-koniec-instalacji-win7-hp-x64-skrojony-vlitem-22514-t)



Błąd konfiguracji pod koniec instalacji - Win7 HP x64 - Skrojony Vlitem. - hopeko - 11.03.2012 14:04

Witam,

Borykam się z problemem podczas instalacji Win 7 Home Premium x64.
Skroiłem system Vlitem korzystając jedynie z zakładki Komponenty i Tweaki (Naprawdę ostrożnie usuwałem komponenty i dezaktywowałem usługi). System odchudził się jak podaje program o około 5,5 gb. Podczas tworzenia odchudzonej instalki systemu nie wyskakiwały żadne komunikaty ostrzegające, że "element x wymaga elementu y" czy jakieś inne błędy. Wszystko według mnie było dopięte na ostatni guzik.

Sama instalacja systemu przebiega sprawnie aż do ostatniego etapu. Podczas kończenia instalacji wyskakuje mi błąd o treści:

"Instalator Windows nie może skonfigurować systemu Windows do działania na zasobach sprzętowych tego komputera"

Próbowałem instalować na 2 różnych dyskach mimo to nic nie pomaga.
Wiem, że są różne opinie na temat Vlita i Win7. Czy może być to wina samego programu czy może jednak błąd leży w źle skrojonym systemie?

Mój sprzęt to:

Obecnie zainstalowany win7 Professional 64
Intel Pentium Dual E2160 2x 1,8
2 GB RAM
Ge Force GT220 1 GB


Pozdrawiam