Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przycinanie dźwięku podczas odtwarzania muzyki, filmów itp - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przycinanie dźwięku podczas odtwarzania muzyki, filmów itp (/przycinanie-dzwieku-podczas-odtwarzania-muzyki-filmow-itp-22510-t)



Przycinanie dźwięku podczas odtwarzania muzyki, filmów itp - oskar160 - 11.03.2012 12:21

Mam problem mianowicie podczas odtwarzania muzyki filmow itp wystepuje dziwne przycinanie,trzaski!! nie wiem co sie dzieje i denerwuje mnie to bardzo!! dodam ze komputer jest nowy ! problem pojawił sie po optymalizacji systemu!! wczesni tego nie bylo ! prosze o pomoc z gory dzieki !


RE: przycinanie dzwieku podczas odtwarzania muzyki filmow itp!! win 7x64 - oskar160 - 11.03.2012 21:08

wie ktos cos na ten temat ?? nie moge sobie z tym poradzic


RE: przycinanie dzwieku podczas odtwarzania muzyki filmow itp!! win 7x64 - zorro223 - 11.03.2012 21:12

Powiec konkrety jaki masz sterownik. Jak ratelek HD audio to usuń odgłosy otoczenia.


RE: przycinanie dzwieku podczas odtwarzania muzyki filmow itp!! win 7x64 - oskar160 - 12.03.2012 00:17

Karta dzwiekowa to AMD high definition audio device
a sterownik to IDT high definition audio codec!! to zintegrowana karta chyba