Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Windows 7 sie nie uruchamia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Windows 7 sie nie uruchamia (/windows-7-sie-nie-uruchamia-22475-t)



Windows 7 sie nie uruchamia - w3000 - 09.03.2012 19:18

Witam,
mam pewien problem, otóż po pewnym restarcie komputera, nie uruchamia mi sie windows, pojawia sie okno "trwa uruchomianie systemu windows" po czym pojawia sie czarny ekran i nic, można czekać i czekać i sie nie uruchamia, tryb awaryjny natomiast sie uruchamia bez problemów, dokonałem formatu i ponownej instalacji Windowsa i teorytycznie to pomogło, gdyż jak dam zamknij/uruchom ponownie to się uruchomi, jednak po zainstalowaniu sterownika graficznego problem znów się pojawia po ponownym uruchomieniu się nie włącza, sterownik mam na pewno dobry i do dobrej karty, dziś problem mi się pojawił gdy przeglądałem internet i mi sie przeglądarka zawiesiła, wyłączyłem kompa i po godzinie chciałem włączyć i pojawił się owy problem, ktoś może coś poradzić na ten problem, dodam że mam oryginalnego Windows 7. Prosze pilnie o pomoc
Konfiguracja:
Laptop Acer Aspire 8930
Processor: Intel Core 2 Quad Core Q9000 (2.0 GHz)
Dysk: WDC WD5000BEVT-22A0RT0 ATA Device 500Gb
Ram: 4GB
Nvidia GeForce 9600M GT GeForce 1024 MB


RE: Windows 7 sie nie uruchamia - thermalfake - 10.03.2012 10:25

Sterowniki do lapka acer ściągałeś tylko ze strony acer'a czy także np ze strony nvidia dla układu graficznego ?