Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi (/toshiba-l650d-nie-moge-zainstalowac-sterownikow-wifi-22431-t)



toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - tomaz17 - 06.03.2012 20:29

Witam jak w tytule nie mogę sobie poradzić, instalowałem sterowniki od producenta cofingfre i nic nie daje jak naciskam fn+F8 nic się nie dzieje, proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo dziewczyna mi płacze nad uchem Smutny


RE: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - stingear - 06.03.2012 21:05

Włącz kartę na przełączniku na krawędzi obudowy. Zazwyczaj jest na boku. Podaj konkretnie jaki masz model lapka.


RE: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - zorro223 - 06.03.2012 21:08

Wejdź do menadżera urządzeń i zobaczy czy system ci wgl je wykrywa zobacz na sterowniki do twojego komputera jeżeli nie znajdziesz użyj uniwersalnego sterownika. (Jeżeli sterownik będzie uszkodzony usuń go) i zainstaluj inny..


RE: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - thermalfake - 06.03.2012 21:13

Stawiam, że brakuje softu (albo procesy są ubite) do obsługi klawiszy funkcyjnych Toshiba Value Added Package

- dla systemów x86
- dla systemów x64

Przez sekwencję Fn+f8 musi najpierw tą kartę wlan włączyć fizycznie więc jeśli nie jest włączona to żaden manager urządzeń jej nie wykryje. Satellite'y L650D nie mają przełącznika WLAN ON/OFF.


RE: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - tomaz17 - 06.03.2012 21:24

w menadżerze urządzeń mam inne urządzenia i tam jest kontroler sieci i nieznane urządzenie Toshiba Value Added Package wi fi mam włączone podejrzewam że to wina sterowników ściągnąłem sterowniki Atheros Wireless LAN Adapter Windows 7 (32/64) 9.2.0.419.0 rozpakowują się ale instalacja się nie włącza lampka do wifi się świeci nie wiem co zrobić niestety nie zrobiłem recovery disk tylko sformatowałem wszystkie partycje


RE: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - thermalfake - 06.03.2012 23:18

Czyli jednym słowem na własne życzenie du** maryna. Tośka nie ma ukrytej partycji lecz na drugiej partycji jest katalog HDDRecovery z którego robi się przywracanie. Teraz tylko ratuje system OEM (nie MSDNA bo nie przyjmie klucza), zassać sterowniki z potrzebnym softem i aktywować.


RE: toshiba l650d nie mogę zainstalować sterowników wifi - stingear - 07.03.2012 15:55

Spróbuj jeszcze z programem Driver Max, on sam znajdzie pobierze i zainstaluje odpowiedni driver.