Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z klasyfikacją komputera - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z klasyfikacją komputera (/problem-z-klasyfikacja-komputera-2231-t)



Problem z klasyfikacją komputera - slavko80 - 07.11.2009 12:41

Witam,

Mam nastepujący problem. Zainstalowałem system w wersji Ultimate. Instalacja przebiegła bezproblemowo. Później zainstalowałem wszystkie sterowniki. Po tej operacji chciałem sklasyfikować komputer używając opcji w System. Jednak po wybraniu tego przycisku otrzymuje komunikat "Nie można obliczyć żądanej oceny wydajności. Ten system nie ma wymaganej obsługi multimediów, aby uruchomić żądaną ocenę wydajności.

Dodam, że zainstalowałem najnowszą wersję sterowników nforce 15.51 (chipset płyty głównej to nforce 650i SLI), sterowniki Realteca pod Windows 7 (dźwięk) oraz sterowniki do karty graficznej (191.07).

Proszę o pomoc


RE: Problem z klasyfikacją komputera - nieboraku - 07.11.2009 15:20

Jaki antywirus? Poza tym warto uzyc szukajki Uśmiechnięty


RE: Problem z klasyfikacją komputera - gregrobin - 09.11.2009 11:58

(07.11.2009 12:41)slavko80 napisał(a):  Witam,

Mam nastepujący problem. Zainstalowałem system w wersji Ultimate. Instalacja przebiegła bezproblemowo. Później zainstalowałem wszystkie sterowniki. Po tej operacji chciałem sklasyfikować komputer używając opcji w System. Jednak po wybraniu tego przycisku otrzymuje komunikat "Nie można obliczyć żądanej oceny wydajności. Ten system nie ma wymaganej obsługi multimediów, aby uruchomić żądaną ocenę wydajności.

Dodam, że zainstalowałem najnowszą wersję sterowników nforce 15.51 (chipset płyty głównej to nforce 650i SLI), sterowniki Realteca pod Windows 7 (dźwięk) oraz sterowniki do karty graficznej (191.07).

Proszę o pomoc

Gregrobin

Miałem podobny problem. Po zainstalowaniu oryginalnych sterowników i oprogramowania firmy ASUS dla karty grafiki EAH3850 nie było możliwe przeprowadzenie klasyfikacji komputera. Nie działały również gry systemowe. Pojawiał się komunikat o braku obiektu graficznego. Deinstalacja sterowników i oprogramowania nie pomogła. Dopiero przywrócenie systemu spowodowało zainstalowanie pierwotnych sterowników Microsoft dla karty zainstalowanych podczas instalacji Windows. Obecnie wszystko działa poprawnie. Proszę spróbować zrobić tak jak ja.Proszący