Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Potrzebuję oryginalne czcionki z Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Potrzebuję oryginalne czcionki z Windows 7 (/potrzebuje-oryginalne-czcionki-z-windows-7-22264-t)



Potrzebuję oryginalne czcionki z Windows 7 - 1q2w3e4r - 27.02.2012 22:24

Witam,

Wrzucałem sobie do folderu Fonts różne czcionki, niekoniecznie polskie. W pewnym momencie okazało się, że wrzuciłem jakies uszkodzone oraz chińskie litery. Dlatego usunąłem wszystkie czcionki.
Szukałem w necie oryginalna wersję czcionek jednak były to czcionki angielskie i okazało się że teraz mam czesto krzaki w miejscach na rónych stronach. A czasami się zdarza, że nie wyświetla w ogóle czcionki. Ten tekst pisze w arialu bo tutaj widać normalnie wszystko.

Bardzo proszę kogoś o zgranie mi folderu Fonts z czcionkami z oryginalnego Windows 7 Ultimate ale z POLSKIEJ wersji językowej, aby nie było jakichś chińskich czcionek.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam, Norbert


RE: Potrzebuję oryginalne czcionki z Windows 7 - kamikadze2185 - 16.12.2012 23:50

A masz orginalny windows?
Bo jeśli tak to mógłbyś spróbować zainstalować j.angielski
i reinstalować j polski (Panel sterowania\Zegar, język i region>Zainstaluj lub odinstaluj języki wyświetlania (J.angielski i j.polski instaluj przez Win Update)


RE: Potrzebuję oryginalne czcionki z Windows 7 - thermalfake - 17.12.2012 19:21

Najpierw kolego to Ty pokaż nam log z Microsoft MGA Diag Tool.
Jak systemik lewy to niestety na przykro (zgodnie z regulaminem), sam sobie naważyłeś bigosu.