Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W jakich folderach zapisujecie swoje gry (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: W jakich folderach zapisujecie swoje gry (rozwiązany) (/w-jakich-folderach-zapisujecie-swoje-gry-rozwiazany-22167-t)



W jakich folderach zapisujecie swoje gry (rozwiązany) - Nostromo - 24.02.2012 10:04

Nie jestem graczem, jedyne gry jakie posiadam to te od Microsoftu zapisane w folderze C:\Program Files\Microsoft Games.
Chcę wiedzieć czy tworzycie nowy podfolder dla innych zakupionych, pobranych - free gier czy instalujecie domyślnie jak chce instalator.


RE: W jakich folderach zapisujecie swoje gry - zorro223 - 24.02.2012 11:24

Ja zawsze gry instaluje w folderze D:\Program Files (x86)\ (folder z nazwą gry)
Nie instaluje plików na C:\ dlatego że gdy zapełnię dysk D:\ nic się nie stanie a jak C:\ to będzie się mulił system !
Nieraz to jest problem dlatego że gdy chce się zmienić lokalizacje trzeba dać instalacje zaawansowaną. Ci co chcą uzyskać na czasie troszkę go stracą...


RE: W jakich folderach zapisujecie swoje gry - sito88 - 24.02.2012 11:26

Ja zawsze robie osobny folder na partycji (niesystemowej) i tam tworze podfolder z nazwa gry w tym katalogu i juz Uśmiechnięty zawsze porzadek jakis jest Zadowolony


RE: W jakich folderach zapisujecie swoje gry - DamiaX - 24.02.2012 11:33

Ja mam zawsze osobne partycje na system, gry, programy i inne.
Na partycji systemowej nic nie instaluje ponieważ system mi nie zamuli...


RE: W jakich folderach zapisujecie swoje gry - Maxim128 - 24.02.2012 12:33

D:/Gry/[nazwa gry]
Nigdy na partycji systemowejUśmiechnięty


RE: W jakich folderach zapisujecie swoje gry (rozwiązany) - Nostromo - 24.02.2012 14:40

Tak się domyślałem, ale nie byłem pewny.