Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? (/liczba-plikow-w-widoku-szczegolow-pusta-kolumna-22166-t)



Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? - beabea - 24.02.2012 10:00

W menu "Wybierz szczegóły" można wybrać pozycję "Liczba plików". Sądziłam, że po zaznaczeniu tej opcji i wybraniu widoku szczegółów będę mieć w tej kolumnie podaną liczbę plików zawartych w podfolderach. Niestety kolumna ta jest pusta. Czy to jakiś błąd czy też chodzi o jakąś inną liczbę plików?

[Obrazek: 130ScreenShot00421.png]


RE: Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? - thermalfake - 24.02.2012 21:41

Sprawdzałem czy to czasem nie odnosi się do spakowanych archiwów typu zip/rar ale też nie po prostu nie działą i już.


RE: Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? - beabea - 25.02.2012 05:47

Też sprawdzałam różne typy plików i nic Smutny Przynajmniej teraz wiem, że nie tylko u mnie, bo już się wystraszyłam, że mam jakąś usterkę w systemie. Dziwne tylko, że jest coś takiego, a niczemu nie służy...


RE: Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? - Portator - 25.02.2012 08:06

Ja zamiast liczby plików mam rozmiar plików.
[attachment=3987]


RE: Liczba plików w widoku szczegółów - pusta kolumna? - beabea - 25.02.2012 08:28

Rozmiar plików to chyba ma każdy? Problemem był rozmiar folderów. W wyborze szczegółów jest jeszcze masa innych, dziwnych parametrów. Wystarczy wejść w zakładkę: Widok -> Wybierz szczegóły. Ciekawe ile z nich w ogóle działa?