Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu problem z dźwiękiem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu problem z dźwiękiem (/problem-z-dzwiekiem-22140-t)



problem z dźwiękiem - yahiko85 - 22.02.2012 22:05

otóż mam następujący problem posiadam laptopa ASUS x73s i niestety mogę mieć dźwięk tylko na dwóch włączonych jednocześnie aplikacjach, gdy odpalę trzecią już nic nie słychać (np skype + ts3 działa ale jak do tego chce posłuchać muzyki z np win ampa to już nie ma dźwięku) pomimo iż w systemie nie pokazuje aby to było wyciszone tak jakby windows sam mi wyciszał pozostałe aplikacje a dźwięk mają tylko dwie pierwsze uruchomione próbowałem już różnych ustawień ale nic to nie daje
proszę o pomoc
z góry dziękuje


RE: problem z dźwiękiem - Portator - 23.02.2012 12:14

Witaj. Uruchom kilka aplikacji, które odtwarzają dźwięki a potem PPM na ikonę głaśnika na pasku zadań i wybierz Otwórz mikser głośności. Sprawdx czy wszystkie aplikacje są widoczne i czy nie mają wyłączonej głośności ( przekreślony głośniczek ).
Jeżeli nadal coś nie gra, aktualizuj sterownik karty dźwiękowej.


RE: problem z dźwiękiem - yahiko85 - 23.02.2012 19:11

no więc problem polega na tym że w mikserze pokazuje że aplikację nie są wyciszone a co do sterowników to są najnowsze i dlatego mam problem, a ponieważ co nieco tam się na kompach znam to wszystkie normalne znane mi sposoby nie pomogły