Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
wolno chodzi laptop ASUS - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: wolno chodzi laptop ASUS (/wolno-chodzi-laptop-asus-21955-t)



wolno chodzi laptop ASUS - pkpintercity - 15.02.2012 19:34

Witam wszystkich , wiem że ten temat był wałkowany dużo razy i dużo takich tematów przeczytałem . ale nic to nie pomaga odrazu wale config mojego lapka :
1 Intel core i7 2.0ghz
ram : 8GB
dyski : 2 razy po 500gb
karta graficzna : Nvidia GT540M

i praktycznie odrazu po formacie muli poinstaluje programy z 4 gry i pochodzi z tydzień i kapa widze że zaczyna mulić.
czas właczania o mój boże 1 minuta lekko , potem ikony sie odświeżaja itp wira zadnego nie mam skanowałem wvira więc nie wiem dyski nie są zapełnione bóg wie jak systemowa partycja ma 400gb zajetych jest 162 GB . Czyscilem rejestr ale tam nie ma czyścic pusto uzywam do tego CCleaner nie wiem co mogę napisać jeszcze wiecej info moge podać jak ktoś bedzie chcial bo nie mam pojęcia o chodzi a dodam że raz mialem lipe bo aktywator był zwalony i caly czas uzycie procesora 80% dziękuję za pomoc także czekam na jakies propozycje j


RE: wolno chodzi laptop ASUS - kocisko19 - 15.02.2012 19:38

Witam mam problem wczoraj kupiłem Laptopa marki Asus z Windowsem 7 Home Premium wczoraj wszystko było idealnie po polsku i wg dzisiaj wróciłem do domu uruchomiłem komputer a tu wszystko chyba po Czesku próbowałem zmienić na Polski s powrotem ale nie mogę niby w ustawieniach jest wszystko dobrze ale nie mam żadnej zmiany proszę o pomoc koledzy :/