Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę usunąć folderu użytkownika - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Nie mogę usunąć folderu użytkownika (/nie-moge-usunac-folderu-uzytkownika-21894-t)



Nie mogę usunąć folderu użytkownika - agnes90 - 13.02.2012 12:47

Witam,
Dostałam laptop od innej osoby, utworzyłam swoje konto, przeniosłam pliki z folderu użytkownika, który już istniał (nazwijmy go X) do swojego nowo otworzonego folderu. Usunęłam konto poprzedniego użytkownika X, ale folderu za nic nie mogę usunąć. Przeglądałam te forum i robiłam różne rzeczy: ustawiłam swojego konto na administratora, kombinowałam z przejęciem na własność folderu X, próbowałam też Unlockera i nic... Nawet nazwy tego folderu nie można zmienić. W przypadku próby usunięcia, jak i zmiany nazwy pojawia się komunikat o tym, że nie mam uprawnień, aby to robić. Proszę, pomóżcie.


RE: Nie mogę usunąć folderu użytkownika, proszę o pomoc - thermalfake - 13.02.2012 14:08

Dowolna linuxowa dystrybucja systemu ratunkowego lub np pakiet hirens boot cd (minixp) bez problemu omijają uprawnienia ntfs'a.