Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku (/blad-podczas-instalowania-splitcam-oraz-zaklocenia-dzwieku-21864-t)



Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku - Levo - 11.02.2012 20:59

Witam.

Od kilku dni mam problem ponieważ przed formatowaniem dysku nie mialem problemu z programem SplitCam lecz teraz gdy chce go zainstalować oraz odinstalować wyskakuje taki oto błąd :

[Obrazek: fuckpt.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

oraz mam problem ponieważ czasami ( nie wiem od czego to zależy ) leci np. Muzyka i przez 3 sekundy jest tak ze sie scina i taki brzydki jest głos.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - dyzio2 - 11.02.2012 21:15

actskn45.ocx to plik skórki Avasta ,jest jakiś problem z wyrejestrowaniem.Może wyłącz Avasta na czas instalacji
A co się tyczy dźwięku to spróbuj przeinstalować sterownik.


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - Levo - 12.02.2012 10:17

Tylko jest problem bo jak próbuje ściągnąć sterowniki z lenovo.com to sie nie da.


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - dyzio2 - 12.02.2012 10:35

A dlaczego się nie da ? Podaj model laptopa.


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - Levo - 12.02.2012 15:11

Lenovo G570 .

Mam wszystko na spodzie laptopa wszystkie klucze itd.


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - dyzio2 - 12.02.2012 17:23

AUDIO


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - Levo - 12.02.2012 18:35

Jest problem ponieważ chce pobrać i transfer spada mi do 10 kb / s , inne pliki o wielkosci 10 mb np. pobieraja mi sie w kilka sekund. na drugim komputerze też próbowałem i to samo. Wiesz może co jest powodem ?


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - dyzio2 - 12.02.2012 19:01

Tutaj masz wszystko do twojego komputera KLIK
Nie wiem dlaczego masz problemy z pobraniem sterownika u mnie wszystko działa.


RE: Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. - Levo - 12.02.2012 19:08

Teraz jest ok po restarcie komputera. Dziękuje Ci ślicznie za pomoc daje pomógł i jak zawsze polecam forum znajomym Uśmiechnięty Temat do zamknięcia.


Błąd podczas instalowania SplitCam oraz zakłócenia dźwięku. (rozwiązany) - peciaq - 16.02.2012 13:31

Wątek rozwiązany.