Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
PANEL STEROWANIA NVIDIA - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: PANEL STEROWANIA NVIDIA (/panel-sterowania-nvidia-21761-t)



PANEL STEROWANIA NVIDIA - xRaptorx13 - 07.02.2012 19:54

Witam
Ostatnio wpadł mi oryginalny system Windows 7 + nowy internet[neostrada Livebox 2mb] + nowa karta graficzna
Zrobiłem formatowanie z windows XP na 7 Home Premium.Wszystko pięknie,wszystko chodzi zero problemów.

System jest aktualizowany co najmniej 2-3 razy dziennie,wszystko sprawdzane i wszędzie pisze że aktualizacje-sterowniki są najnowsze.To samo jeśli chodzi o wirusy,robactwo itp komputer jest czysty.

Dane techniczne mojego komputera :

*RAM - DDR 2 4GB Kingstone 800mhz [2 x 2gb]
*Karta graficzna - GeForce GT440 1 GB 128 bit
*Procesor - AMD Athlon II X2 245procesor 2.90ghz
*Dysk - 500 GB Seagate
*Zasilacz - 500W DELTA Model GPS-500AB
*System - Windows 7 Home Premium [64bit] oryginalny

i tak...mam pare pytań i proszę o pomoc a mianowicie :

-Czy ten komputer jakoś daje rade na te czasy ? czy coś wymienic ? wymieniłem już karte graficzną z Radeona 5450[512 mb 64 bit] na tą co mam obecnie dokupilem kość RAM[2 gb] no i wymieniłem zasilacz z 300 W na 500 W
-Czy ta karta jest "podatna" na "spalenie się" ? pytam bo juz jedna mi się spaliła po tygodniu [GeForce 8800GT] byla ona bardzo gorąca zawsze itp ta obecna jednak fajnie chodzi nie jest gorąca itp ale nie zaszkodzi spytac...może jestem przewrażliwiony,ale zrozumcie chłopa ;P
- Jakie są najlepsze ustawienia tej karty w PANELU STEROWANIA NVIDIA[na pulpicie prawy przycisk myszy i tam jest taka opcja] chodzi mi oczywiscie o Zarządzanie ustawieniami 3D
ja mam obecnie takie[sam ustawiłem na maxa ale nie wiem czy dobrze zrobiłem(nie których opcji nie ruszałem) prosze o sprawdzenie]
tutaj 2 screeny [ 2 półówki bo nie dało rady na jednego ;/ ]
http://zapodaj.net/c3eadf31e077.png.html
http://zapodaj.net/89a65aca38e9.png.html

Na razie to tyle pytań prosze o odpowiedzi i pomoc
góry dziekuje
pozdrawiam Patryk z Gdańska !


RE: PANEL STEROWANIA NVIDIA - xRaptorx13 - 11.02.2012 21:06

odświeżam

ile trzeba czekać tutaj na odpowiedz ?? jesli nie chce nikt pomoc to prosze o napisanie tego tutaj to sobie pojde na inne forum


RE: PANEL STEROWANIA NVIDIA - dyzio2 - 11.02.2012 21:27

Nie masz żadnego konkretnego problemu więc nie dziw się że nikt nie odpisuje Zacieszacz
Komputer jak najbardziej da radę na W7 ,to zależy do czego go używasz. Co do ustawień karty...ja tam nigdy nic nie zmieniam nie ma takiej potrzeby,domyślne ustawienia są w sam raz.Jeżeli chę sobie zagrać wszystko ustawiam w grze.


RE: PANEL STEROWANIA NVIDIA - xRaptorx13 - 11.02.2012 21:45

ostatnio mam pewien problem odkad mam nowa karte
mianowicie gry mi sie wylaczaja od razu z komputerem

czytalem ze to wina zasilacza...czy moze to byc prawda ??

oczywiscie na pytania w 1 poscie tez chcialbym znac odpowiedz[konkretne]