Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zawieszenie się systemu podczas aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Zawieszenie się systemu podczas aktualizacji (/zawieszenie-sie-systemu-podczas-aktualizacji-21691-t)



Zawieszenie się systemu podczas aktualizacji - Magster - 05.02.2012 13:53

Witam, kupiłem laptopa tydzień temu, wszystko fajnie chodziło aż do momentu. Przy wyłączaniu laptopa, włączają się aktualizację, za 3-cim razem jak aktualizacje się uruchomiły jest napisane "Nie wyłączaj komputera ani nie odłączaj jego zasilania. Instalowanie aktualizacji: 3 z 6.. Wszystko fajnie tylko, że ta aktualizacja trwa już 7 godzin, przy czym kursor nie reaguję na ruszanie myszom. Nie działają żadne inne klawisze. Nie wiem co mam robić, znalazłem kilka takich tematów, ale pozostawionych bez odpowiedzi. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.


RE: Zawieszenie się systemu podczas aktualizacji - jacek-placek - 05.02.2012 20:16

Najlepiej, po zakupie nowego laptopa, komputera itp., jest instalować aktualizacje pojedynczo, nie wszystkie narazUśmiechnięty . Ważne trzeba instalować, opcjonalne? Trzeba zobaczyć, co nam będzie potrzebneCwaniak