Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przywrócenie ustawień fabrycznych (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Przywrócenie ustawień fabrycznych (rozwiązany) (/przywrocenie-ustawien-fabrycznych-rozwiazany-21657-t)



Przywrócenie ustawień fabrycznych (rozwiązany) - Damian 88888888 - 03.02.2012 19:46

PROSZĘ O POMOC W PRZYPADKU GDY DZIEWCZYNA USTALIŁA HASŁO NA KOMPIE A NASTĘPNIE ZAPOMNIAŁA CO ZA HASŁO WPISAŁA..! A TERAZ JA MAM PROBLEM ABY GO URUCHOMIĆ. KTOŚ MOŻE MI POMÓC ?? Z GÓRY DZIĘKI
PROSZĘ O ODP NA MÓJ MAIL


RE: Przywrócenie ustawień fabrycznych - kompi - 03.02.2012 20:29

(03.02.2012 19:46)Damian 88888888 napisał(a):  PROSZĘ O POMOC W PRZYPADKU GDY DZIEWCZYNA USTALIŁA HASŁO NA KOMPIE A NASTĘPNIE ZAPOMNIAŁA CO ZA HASŁO WPISAŁA..! A TERAZ JA MAM PROBLEM ABY GO URUCHOMIĆ. KTOŚ MOŻE MI POMÓC ?? Z GÓRY DZIĘKI
PROSZĘ O ODP NA MÓJ MAIL

Damianie, nie znam się wiele w temacie komputerów, ale moim skromnym zdaniem uważam że powinieneś przywrócić ustawienia fabryczne komputera.
Przypuszcza że razem z kompem dostałeś płyty-recovery. Włóż je by uruchomić instalację systemu z płyty i postępuj w/g instrukcji. Proszący
Oczywiście Twoje dotychczasowe dane mogą być zlikwidowane, ale komputer będzie śmigał jak nowy. Zacieszacz
Pozdrawiam Uśmiechnięty