Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Tworzenie kopii zapasowej na DVD: komunikat o błędach nośnika? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Tworzenie kopii zapasowej na DVD: komunikat o błędach nośnika? (/tworzenie-kopii-zapasowej-na-dvd-komunikat-o-bledach-nosnika-21546-t)



Tworzenie kopii zapasowej na DVD: komunikat o błędach nośnika? - kalisz1955 - 30.01.2012 12:53

Witam,mój problem polega na tymże robię sobie kopie zapasową (obraz systemy) za pomocą narzędzi Windows 7 (mój to 32 bit) i obraz ten stawiam na jednej z partycji mojego HDD, i wszystko jest OK, natomiast gdy chcę ten obraz zapisać na dysku DVD (nawet jeszcze nie wiem ile potrzeba by było tych płytek) to podczas nagrywania wyskakuje mi takie powiadomienie: tu zobacz plik/załącznik. Nadmienię że nagrywarkę mam dobrą (chyba) bo nagrywam na CD lub DVD inne pliki i jest OK, zaznaczam że sprawdzałem to na 4 płytach 2 sony 1 verbatim i 1 Platinum


RE: kopia zapasowa/przywracanie - Portator - 31.01.2012 07:28

Nie jestem pewny. Komunikat pojawia się po wykonaniu jakiejś ilości kopii. Może błąd oznacza, że na płycie skończyło się miejcse i należy włożyć następną.


RE: kopia zapasowa/przywracanie - kalisz1955 - 31.01.2012 10:48

(31.01.2012 07:28)FUNDACJA napisał(a):  Nie jestem pewny. Komunikat pojawia się po wykonaniu jakiejś ilości kopii. Może błąd oznacza, że na płycie skończyło się miejcse i należy włożyć następną.

Tak, trochę już nagra jakieś 40% "paska", szkoda że zasłoniłem tym oknem , ale tak sobie myśle że chyba on ostrzega a nie każe wlożyć drugą płytę.