Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wypalić Windows 7 ? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Jak wypalić Windows 7 ? (/jak-wypalic-windows-7-21522-t)



Jak wypalić Windows 7 ? - muscular - 29.01.2012 13:39

Witam wszystkich.Mam Windows 7 w postaci iso,lecz mam problem z jego odpowiednim wypaleniem.Wypaliłem go na płytę programem Nero startsmart essentials,lecz z poziomu restart tej płyty nie chce czytać.W boise mam zaznaczoną opcję,że ma czytać jako pierwsze płyty.Co zrobić by móc dobrze wypalic tego Win 7?


RE: Jak wypalić Windows 7 ? - Patryk94 - 29.01.2012 13:46

spróbuj UltraISO , wypalaj najmniejszym transferem


RE: Jak wypalić Windows 7 ? - muscular - 29.01.2012 13:49

a mogło by być tak np.sciągnąć program CDBurnerXP

zainstalować i w menu jak uruchamiam program wybrać nagraj obraz ISO, znajduje plik .iso na dysku i wrzócam DVD-R w nagrywarkę i tyle.

Po nagraniu obrazu .iso restartuje kompa (przyciskiem) i jak będę miał coś w stylu "naciśnij dowolny klawisz aby dokonać rozruchu z Dysku CD" wtedy wciskam dowolny klawisz tak?


RE: Jak wypalić Windows 7 ? - Fixlensky - 04.02.2012 11:23

Jak masz Nero to odpal sobie Nero Burning ROM -> wybierz DVD-ROM (ISO) -> daj Nowy. Później daj Nagrywarka -> Nagraj plik obrazu... -> dodaj obraz Windowsa i nagrywaj najlepiej na najmniejszej prędkości, wtedy jest najpewniej w takich sprawach.