Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
win7 instalka, brak sterownikow cd/dvd, 64bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: win7 instalka, brak sterownikow cd/dvd, 64bit (/win7-instalka-brak-sterownikow-cd-dvd-64bit-21521-t)



win7 instalka, brak sterownikow cd/dvd, 64bit - 404Response - 29.01.2012 13:33

Witam. Mam Windowsa XP 32 bitowego. 4 gb ramu, pendrive specjalnie kupiony na instalke win7, jest 8gb pojemnosci. Instaluje z ultroiso.
Mam problem z instalacja Windows 7 profesional 64bit. Windowsa posiadam z MSDNaa.
Moge instalowac go tylko z pendrive ( nie mam zadnego napedu dvd ). Mam dwa dyski ata/ide 160gb i 60gb.
Próbowałem instalować wersje z msdnaa polską profesional 64 bitową i wersję angielską z całkiem innego źródła. Też 64bit. Angielską próbowałem z sp1 i bez sp1. AHCI wyłączałem i włączałem. Bez skutku. Ściągałem sterowniki do ahci i do raid ze strony producenta do mojej płyty głównej i nic.

Blad sie odpala po boocie, gdy naciskam przycisk instaluj system. Wywala blad z e nie moze znalesc sterownikow cd/dvd.
Szukalem z opcji w biosie zeby zmienic te ide na tryb compatibile ale nie znalazlem ( raczej nie było ).

Jakies sugestie co moze byc źle ? Do aty/ide nie ma sterownikow ..