Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Windows7-dziwne objawy podczas gry - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Windows7-dziwne objawy podczas gry (/windows7-dziwne-objawy-podczas-gry-21490-t)



Windows7-dziwne objawy podczas gry - bombel2585 - 28.01.2012 08:15

Witam. Zakupiłem dziecku lapka Samsung RF511 z systemem Windows7 Home Premium i na tym sprzęcie występuje problem który opiszę: podczas grania co jakiś czas następuje( nie wiem jak to opisać...)przejście obrazu do Windowsa i po sekundzie powrót do gry...na drugim komputerze z Windowsem XP ten problem nigdy nie wystąpił więc przypuszczam że przyczyna leży po stronie Win.7
Sterowniki karty graficznej zaktualizowane do najnowszych,bez rezultatów...nie mam więcej pomysłów...może ktoś napotkał już taki problem i zna wyjście z tej sytuacji...


RE: dziwne objawy podczas gry - thermalfake - 28.01.2012 15:32

Tak się dzieje przy każdej grze ? Sterownik ekranu był aktualizowane ze strony Samsunga czy ze strony nvidia/ati ?


RE: dziwne objawy podczas gry - bombel2585 - 28.01.2012 18:14

Sterowniki były pobrane ze strony nvidia,nie wiem jak na innych grach ponieważ syn jest zafascynowany tą jedną i jedynie niekiedy gra w te systemowe które były w laptopie...