Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry (/zmiana-schematu-kolorow-przy-wlaczeniu-gry-21407-t)



Zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry - kalekowaty - 23.01.2012 17:58

Witam,

czasami przy włączeniu się jakiejś gry zmienia się schemat kolorów, a ja chciałbym się zapytać czy da się jakoś do elementu docelowego gry (jak zrobimy do niej skrót) dopisać jakąś komendę, która ustawiała by nam schemat kolorów na wydajność ? Czy można to zrobić jakoś inaczej, jeśli tak- to jak?


RE: zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry - Patryk94 - 23.01.2012 19:22

mi się wydaje że jak włączasz gre system dopasowuje wygląd do wydajnościUśmiechnięty ale pewien nie jestem


RE: zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry - kalekowaty - 23.01.2012 19:50

No tak.. ale ja chciałbym to jakoś wymusić dla danej gry, aby mi nie spadały FPSY, bo to jednak dużo daje.


RE: zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry - kuba@webqwerty - 23.01.2012 20:39

Prawy przycisk myszy na ikonke gry -> właściwości -> zgodność -> i zachacz 2 pozycje: wyłącz kompozycje wizualne, wyłącz kompozycje pulpitu. -> zastosuj -> ok.


RE: zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry - kalekowaty - 23.01.2012 22:04

Dzięki, ładnie działa Uśmiechnięty leci pomógł, temat do zamknięcia.


zmiana schematu kolorów przy włączeniu gry (rozwiązany) - peciaq - 24.01.2012 00:36

Wątek rozwiązany.