Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Niezrównoważona praca? Skoki klatek - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Niezrównoważona praca? Skoki klatek (/niezrownowazona-praca-skoki-klatek-21317-t)



Niezrównoważona praca? Skoki klatek - Gorky - 20.01.2012 18:50

Witam. Jestem posiadaczem LAPTOPA, o ile to ważne - z systemem w profilu, a dla leni - jest to Home Premium 64'zwórka. Rzecz jasna siódemka. Od pewnego czasu, narzekałem na skoki klatek, w niemal każdej grze - czy innym aplikacją na komputerze. Wszelaka praca - jaką włożyłem w naprawę problemu poszła na marnę. Problem polega na tym, że wszystko co robię, co jakiś czas zwalnia, czasem na tyle mocno - że nie da się NIC zrobić, dopiero po kilku minutach daje mi wolną rękę (co za tym idzie, trudności w grach multi). Zmniejszając wymagania, etc. Skoki nadal były, nawet w momentach gdy siedzę sam na serwerze patrząc w podłogę, dalej klatki malały - po czym znów wzrastają - tak w kółko. Radziłem się całej watahy informatyków - wszyscy powtarzają kilka kwestii:

Wirus? Coś się grzeje? Emm?? A masz na kompie porządek?

Ludzie. Komputer został przeskanowany miliony razy (i właśnie skanuje się nowo spiraconym programem, na poczet tego - spoko, zaraz to usunę.)
Nic mi się nie przegrzewa. Everest stwierdził że nie przekracza temperatura 40-50 stopni.
Czy ażeby wylał się płyn? Wątpię, po roku użytkowania?
Burdel na kompie? Nie u mnie, na bieżąco go czyszczę. Nawet kupiłem program 'Advenced System Care', aby mi to śmignął - zero efektów.

No i prośba do was, czy jest ktoś, kto potrafiłby to ogarnąć? Bardzo bym prosił, pozdrawiam.

PS: Ostatnimi czasy, zaczyna mnie to powoli dotykać na pulpicie. Więc żadne parametry nie są chyba potrzebne.