Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dość częsty problem z siecią bezprzewodową - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Dość częsty problem z siecią bezprzewodową (/dosc-czesty-problem-z-siecia-bezprzewodowa-21282-t)



Dość częsty problem z siecią bezprzewodową - iHusky_02 - 19.01.2012 06:18

Witam, długo wstrzymywałem się z napisaniem tego tematu z nadzieją że z pomocą "wujka google" sam rozwiążę jakoś ten problem ale niestety nie udało się. A mianowicie gdy pobierze aktualizacje (a czasami wystarczy że wyloguję i zaloguję się ponownie) traci się automatycznie połączenie z siecią i potem ciężko na nowo przywrócić połączenie.

Dodatkowo zamiast wykryć normalnie sieć to wykrywa ją jako niezidentyfikowaną i poniżej nazwy sieci pisze brak dostępu do internetu,czasami muszę przez to zrestartować komputer aż 3 razy by dopiero sieć zaskoczyła. Dodam że karta wi-fi to Atheros AR9285 Wirelles Network Adapter


Proszę o szybką pomoc.SmutnySmutny


RE: Dość częsty problem z siecią bezprzewodową - HrabiaHodon - 19.01.2012 13:55

Firewall systemowy lub jakiś inny jest włączony?


RE: Dość częsty problem z siecią bezprzewodową - iHusky_02 - 20.01.2012 05:41

Tak, wpierw był Firewall od Mcafe, nie wiem jak teraz z tym od Comodo bo podłączyłem laptop przez kabel do internetu. Chociaż czuję że byłoby to samo skoro sieci ad-hoc nie chce przepuścić.