Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak edycji szczegółów po instalacji Adobe Audition CS 5.5 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak edycji szczegółów po instalacji Adobe Audition CS 5.5 (/brak-edycji-szczegolow-po-instalacji-adobe-audition-cs-5-5-21276-t)



Brak edycji szczegółów po instalacji Adobe Audition CS 5.5 - Ziemowit95 - 18.01.2012 20:14

Witam.

Otóż problem wygląda tak - nie mogę od pewnego momentu edytować zakładki "Szczegóły" we właściwościach jakiegokolwiek utworu muzycznego . Otóż nie wiem jak ta funkcja została włączona, nie włączyła się od razu po zainstalowaniu Windowsa (7 Ultimate 64), pierwszy raz coś takiego mam. Podejrzewam, że stało się to po instalacji programu Adobre Audition CS 5.5 (chyba po jego instalacji się to stało, nie wiem kiedy tata ten program zainstalował). Niestety - wykasować go nie mogę - z komputera korzysta także mój tata, muzyk studyjny, i jest to jego program muzyczny nr 1. Każda pomoc się przyda. Z góry mówię, że grzebałem troszeczkę w opcjach, i nie znalazłem jakiejkolwiek opcji która by robiła takiego psikusa, mój tata tak samo (program jest po angielsku, i może dlatego nie znaleźliśmy - znam trochę angielski, ale do użytku podstawowego, nic więcej, a o tacie to już nawet nie wspomnę - on za czasów kiedy to niemiecki i rosyjski w szkołach rządziły).

EDIT. Sorka za umieszczenie tego tematu tutaj, dopiero potem zauważyłem gdzie powinien być. Jeśli to przeszkadza, to przesuńcie temat.