Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 problem instalacja - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Windows 7 problem instalacja (/windows-7-problem-instalacja-21268-t)



Windows 7 problem instalacja - janusz pogromca - 18.01.2012 15:25

witam
zakupilem rocznego pc, ktory wczesniej chodzil na systemie linux , zaraz po otrzymaniu probowalem zainstalowac 7 z plyty ktorej instalowalem na swoich pozostalych komputerach byl to 2 pc i laptop.

instalacja zaczela przebiegac zbyt dlugo, po rozruchu plyty sam pasek ladowania plikow zajol ponad 5 minut, potem po przejsciu dalej musialem czekac 25 minut na wybor jezyka itp. poczym po kliknieciu w niektore ustawienia jak formatowanie itp. trwalo tez dluzsza chwile, na koncu nie wytrzymalem poniewaz rozpakowanie plikow 2% trwalo juz ponad 1,5 h wiec zrezygnowalem i zainstalowalem XP , ktorego instalacja przebiegla 12 min.

szukalem podobnych tematow zmienialem ustawienia dysku, zmienialem plyty z win7 [ i to samo], myslalem ze to wina napedu wiec probowalem z usb ale znowu to samo, aktualizowalem bios, skonczyly mi sie juz pomysly licze na wasza pomoc.

glownie chodzi mi o to ze niezalez mi mi tak na 7 jak na wydajnosci, XP nie obejmuje mozliwosci mojego nowego pc

Specyfikacja:
procesor amd phenom II x6 [6x2.8]
ram 4 gb ddr3
grafika ati hd 3850 1gb 256 bit
dysk segate 250 gb hdd

sciagalem aplikacje do badania zgodnosci sprzetu z win7 i wszystko wyszlo pozytywnie, moze wy znacie rozwiazanie tego problemu